Set For Life (UK)

Igrajte Set For Life (UK) putem interneta – Sudjelujte u Set For Life (UK) izvlačenju

3.600.000 GBP
Odaberite 5 brojeve i 1 Life Ball broj Uredu Obrada...
Suma:

Kako odigrati Set For Life?

Set For Life je britanska lutrija koja stječe nove obožavatelje sa svakim danom – i to ne samo u Ujedinjenom Kraljevstvu. Ova lutrija privlači interes zbog svog sustava isplate dobitaka. Ne postoji klasični jackpot koji može rasti iz jednog izvlačenja u drugo. Pobjednik svaki mjesec dobiva fiksni iznos, koji se može iskoristiti kao dodatni atraktivan budžet za ulaganja, zabavu ili svakodnevicu.

Ova je igra dostupna na lokalnim lutrijskim prodajnim mjestima u Ujedinjenom Kraljevstvu, gdje igrač može ispuniti papirnati kupon.

Mi nudimo modernu metodu igranja Set For Life lutrije putem interneta. Zahvaljujući ovom rješenju – svi mogu sudjelovati u izvlačenju Set For Life lutrije. Igrači iz cijelog svijeta mogu kupiti Set For Life listić i pridružiti se zajednici britanskih obožavatelja lutrije.

Kako odigrati Set For Life putem interneta? Provjerite pravila jedne od najvećih britanskih lutrijskih igara.

Set For Life pravila

Pravila Set for Life lutrije su vrlo jednostavna. Set for Life izvlačenje održava se dva puta tjedno: svakog ponedjeljka i četvrtka u 20:00 sati po lokalnom vremenu u Londonu.

Igrač mora odabrati 5 osnovnih brojeva u rasponu od 1 do 47 i jedan dodatni “Life Ball” u rasponu od 1 do 10. Odabir sretnih brojeva može se obaviti ručno ili igrač može koristiti alat “Brzi odabir”, dostupan preko LottoParka. Ova opcija jamči 100% nasumične brojeve.

Za osvajanje najveće Set For Life nagrade – svih 6 brojeva mora odgovarati brojevima odabranim tijekom izvlačenja.

Set For Life listići

Set For Life listiće za nadolazeće izvlačenje možete jednostavno kupiti putem interneta na LottoParku. Za ovu lutriju ne nudimo opciju “višekratnog izvlačenja”.

Naravno, možete kupiti i više od jednog reda sretnih brojeva za Set For Life lutriju. Ako trebate više od 5 redaka – samo kliknite na gumb “Više redaka” i odaberite onoliko skupova brojeva koliko želite. Svaki bi redak trebao sadržavati različitu kombinaciju brojeva.

Svi listići kupljeni putem interneta na LottoParku vidljivi su na vašem računu u odjeljku “Moji listići”. Vaši su Set For Life listići sigurni kod nas.

Set For Life nagrade

Set For Life je lutrija koja nema klasični jackpot koji se može nadopunjavati ako nitko od igrača ne osvoji glavnu nagradu. Ova britanska lutrija nudi priliku za osvajanje 10.000 funti mjesečno tijekom 30 godina. Dakle, lako je izračunati da igrač koji je ispravno pogodio 5 osnovnih brojeva i “Life Ball” osvaja 3.600.000 funti, isplaćivanih u mjesečnim ratama na 30 godina.

Set For Life ima 8 nagradnih razina. Dobici za 5 osnovnih ispravno pogođenih brojeva također su jako atraktivni. Sretni dobitnik lutrije s 5 pogođenih brojeva osvaja 10.000 funti mjesečno tijekom godine dana.

Najmanja nagrada isplaćuje se za dva pogođena broja i iznosi 5 funti.

Ukupne šanse za osvajanje bilo koje nagrade su 1 : 12.4.

Ako želite saznati više – kliknite i provjerite detaljnije informacije o Set For Life nagradama i šansama za dobitak.

Kako provjeriti Set For Life rezultate

Postoji nekoliko metoda za provjeru Set For Life rezultata. Najlakša i najbrža opcija je preko internet stranice LottoParka. Nudimo Set For Life listiće i službene rezultate na jednom mjestu. To je praktično rješenje koje olakšava igranje lutrije.

Kada želite provjeriti najnovije Set For Life rezultate i dobitne brojeve – samo posjetite našu internet stranicu i pogledajte odjeljak s rezultatima lutrije. Tamo ćete pronaći sve informacije o brojevima odabranim tijekom izvlačenja te o tome koliko je igrača osvojilo nagrade na ovoj lutriji.

Također vam donosimo Set For Life rezultate prethodnih izvlačenja. Možete ih vrlo lako pronaći u našoj arhivi rezultata lutrije. Kako ćete iskoristiti informaciju o prethodnim rezultatima izvlačenja? Odluka je na vama.

Set For Life – savjeti za igrače

Jedna od najpoznatijih strategija je igranje s fiksnim skupom brojeva u svakom pojedinačnom izvlačenju. Možete odabrati svoje brojeve i dosljedno ih birati za svako Set For Life izvlačenje. Ova metoda je popularna među tisućama pravih dobitnika i milijunaša lutrije.

Nemojte odigrati kombinacije koje su već izvučene. U povijesti Set For Life lutrije nikada se nije dogodilo da se ponovno izvuče ista kombinacija brojeva.

Ako želite povećati svoje šanse za pobjedu – kupite više redaka Set For Life lutrije. Ako pokrijete više brojeva – veće su vam šanse za dobitak. Nikada nemojte kupovati dva ili više redaka s istim skupom brojeva.